Hakkımızda

Yiyiverin.com olarak 5 senedir yemek tariflerimizi paylaşıyoruz.
Yöresel yemeklerden tatlılara, mezelerden turşulara, hamur işlerinden et yemeklerine kadar çok geniş bir yelpazede, her damak tadına uygun bulunabilecek lezzetlerle, sizlere hizmet veriyoruz.

Her bir tarifi önce mutfağımızda yapıyor daha sonra tadarak ekliyoruz. Yaptığımız yemekleri tatmadan önce fotoğraflarını çekiyor, hatta bazı yemeklerin yapılışlarını da fotoğraflıyoruz. Böylece yapacağınız yemeğin nasıl olacağını görür ve içiniz rahat olur. Yapılışının fotoğrafları bulunan tarifler hazırlarken sizlere büyük kolaylık sağlar.

Tarifleri yazarken elimizden geldiğince açık ve anlaşılır yazmaya gayret ediyoruz. Buna rağmen anlaşılmayan yerleri her bir tarifin sonunda yer alan “Yorum” bölümünde bizimle paylaşabilir, kısa sürede cevap alabilirsiniz. Yorum bölümünde tarifleri geliştirecek önerilerde bulunabilir, farklı fikirler ile tatlı bir tartışma ortamı oluşturabilirsiniz.

Sitenin kullanımını da oldukça kolay ve anlaşılabilir yapmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz.

Yiyiverin.com‘un 3. yılını doldurmaya yaklaşırken, yeni yüzümüz ve yeni çizgimizle sizlerle birlikteyiz. Bu yeni dönemde sizleri de aramızda görmekten onur duyuyoruz. Yiyiverin artık hepimizin. Bu yeni dönemde Yiyiverin’ e siz de üye olabilir, tariflerinizi ve mutfak tecrübelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Tadımız bol olsun.